Πολιτικοποίηση Ευρωπαϊκής ενοποίησης και ελληνική δημόσια σφαίρα

Διαδικτυακή ημερίδα με τίτλο "Europolity: Η πολιτικοποίηση της Ευρωπαϊκής ενοποίησης στην ελληνική δημόσια σφαίρα" στο πλαίσιο του προγράμματος "Europolity"(ΕΛΙΔΕΚ/ΓΓΕΚ).

Μπορείτε να παρακολουθήσετε ζωντανά, μέσω live streaming στον σύνδεσμο: https://youtu.be/2gZH9z4dgXM

• 2024-05-21 Ολη μέρα

Το Πανεπιστήμιο Κρήτης, σε συνεργασία με το Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών, το Πάντειο Πανεπιστήμιο, το Εθνικό Κέντρο Κοινωνικών Ερευνών (ΕΚΚΕ), την Περιφέρεια Κρήτης, το Δήμο Ρεθύμνης και το Περιφερειακό Ταμείο Ανάπτυξης Κρήτης διοργανώνουν Επιστημονικό Συνέδριο με τίτλο «Οι Κοινωνικές και Ανθρωπιστικές Επιστήμες στον 21ο αιώνα».
    Αμφιθέατρο Δ7, Πανεπιστημιούπολη Γάλλου.

• 2024-05-22 Ολη μέρα

Αμφιθέατρο Δ7, Πανεπιστημιούπολη Γάλλου.